Jaka ta gazetka jest pocieszna. Gdyby Warszawą rządził PiS to pierwsza trąbiłaby o katastrofie ekologicznej. A teraz skądinąd wyczulona na punkcie ekologii gazeta uderza w uspakajające tony. I ten pocieszny prezydent Płocka meldujący o braku zagrożenia. Nawet nie musiałem googlać by przewidzieć, że jest z PO. Jeżeli to celowe działanie Trzaskowskiego przed wizytą Trampa to mogą mu powiedzieć że w świetle prawa USA należyy mu sie kulka w łeb i moze jej uniknąć jak każe ssie kolegom zapuszkować jak zrobili to panowie z mafii pruszkowskiej którzy przeżyli.Zamiast wydać milion na ławki w strefie relaksu i wydawania kasy na dodatkowe lekcje seksualizacji w szkołach czy miliony na zabezpieczanie parad folklorystycznych, dobrze by było, aby Trzaskowski zajął się miastem a nie walką polityczną. No wlasnie, polsce modernizacja nie sluzy bo nawet scieki mozna przekuc na temat polityczny – idiotyzm czy walka polityczna. Kiedys oczaszczalni nie bylo i nie mozna bylo nia atakowac a tak modernizacja prowadzi do konfliktow politycznych – bananowa republika. Przed chwilą usłyszałem w TokFm, że w związku z tym, że przed budową oczyszczalni Czajka wodociągi zrzucały ścieki bezpośrednio do Wisły, nie można mówić o katastrofie ekologicznej. Tak to jest w polskim sraczyku że wciąż gdzieś goowna spuszcza się do wody i jest katastrofa ekologiczna – „ale nic sie nie stało bo zadziałały procedury” . Warszawa, Gdansk, 3 lata temu znow Warszawa, co roku Swarzewo pod Wladyslawowem itd. Dlaczego nastapiła awaria tych kolektorów? Bo nasi inżynierowie nie jeżdżą po świecie. A na świecie, jak temperatura przekracza 30 stopni, administratorzy domów mają obowiązek lać wodę na ulice, która rozcieńcza ścieki. Kiedyś w Warszawie w takiej sytuacji wyjeżdżały polewaczki i też lały wodę na jezdnię która obniżała temperaturę a jednocześnie rozcieńczała ścieki. Teraz, z racji ekologii, wodę się oszczędza, a ścieki zrzuca do Wisły.
I wy macie czelność czepiać się Holeckiej i TVPinfo To wszystko przez te upały i oszczędności ministerstwa ochrony Środowiska na konieczne remonty kolektorów. Pisiaki klimatyzacja do mieszkania   to się na prawdę wam wyjdzie to bokiem.To nie prokuratura powinna tym zajmowac sie,a Instytuty Naukowe Ochr. Środowiska. Zdumiewajacy zbieg okolicznosci, ze 2 kolektory naraz przestaja dzialac. Pierwsze co przychodzi na mysl to zamach. A jesli mowimy zamach to poprzedni zamach w warszawie przeprowadzily „Brygady Power Gay”. Jesli dodamy do tego, ze obecnie zaatakowane zostaly urzadzenia pompujace kal, czyli to, co homoseksualisci uwielbiaja najbardziej, sprawa zaczyna ukladac sie w logiczna calosc. Kontrolowany zrzut sciekow, awaria kolektora, przelaczenie na drugi, na nim tez wystapila usterka, pelna informacja.
A tak wlasciwie NIC SIE NIE STALO
A w piatek w ramach cotygodniowego dodatku klimatycznego znowu udowodnimy ze to ty Kowalski jestes najwiekszym szkodnikiem dla srodowiska

klimaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *