gra

Okazuje się, że anonimowość kryptowalut stanowiąca jedną z podstawowych cech tego rozwiązania, nie do końca odpowiada współzałożycielowi Microsoftu. W opinii Gatesa uniemożliwia bowiem rządom skuteczną walkę z procederem prania brudnych pieniędzy, unikaniem odprowadzania podatków oraz fundowaniem działalności organizacji terrorystycznych.W ciągu zaledwie http://naprawa-kanalizacji.pl/konserwacja-monitoring-kanalizacji/   kilku lat finały Intel Extreme Masters w Katowicach przeobraziły się w imprezę na najwyższym    światowym poziomie. Jeśli do tej pory tkwicie w przekonaniu, że e-sport to niszowe zjawisko, koniecznie musicie tu choć raz przyjechać. Gwarantuję: atmosfera udziela się momentalnie.

Pierwszy raz dane mi było zetknąć się z Intel Extreme Masters w 2014 roku. Już wtedy stawało się powoli jasne, że e-sportu nie należy bagatelizować, a ogromne zainteresowanie fanów, którzy stali w długich kolejkach przed Spodkiem zwiastuje duże zmiany, nie tylko w branży technologicznej. Dziś IEM zmienia wizerunek Katowic, sprowadzając do miasta tysiące gości z całego świata. Stajemy się jednym z najważniejszych miejsc na e-sportowej globalnej mapie. Miejscem, w którym z punktu widzenia prawdziwego fana warto być.

Coś dla fanów i coś dla graczy
Ogromny potencjał biznesowy tego sektora cyfrowej rozrywki to okazja dla topowych producentów sprzętu oraz akcesoriów na pokazanie się ze swoją ofertą dla graczy. Sprzyja temu towarzysząca e-sportowym rozgrywkom w Spodku wystawa IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK). Coraz częściej widać tam firmy, które z branżą nie miały dotychczas zbyt wiele wspólnego. Najlepszym przykładem jest tu chyba Wedel, któremu zgrabnie udało się połączyć świat gamingu z tym z czego najbardziej słyną.

Współzałożyciel Microsoftu zwraca również uwagę na spekulacyjny i mocno niestabilny charakter kryptowalut oraz związanych z nimi publicznych ofert (tzw. ICO – Initial Coin Offer). W skrócie inwestowanie w nie wiąże się jego zdaniem z ogromnym ryzykiem, szczególnie w dłuższej perspektywie czasu.

klimaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *